INTENCJE MSZALNE


Intencje mszalne

 

Niedziela: 23 Września 2018 roku – 25 Niedziela Zwykła

7:00 – +Jerzego Sikora (9 r.), Anielę i Stanisława Rogala;

9:00 – +Janusza Bartłoszewskiego (5 r.);

11:30 – W 10 r. ślubu: O Boże błog. i opiekę M.B. dla Ewy i Krzysztofa z dziećmi;

Chrzest: 1/ Stanisław Stępień (Orłów); 2/ Wiktoria Fabisiak (Antoniew); 3/ Kacper Lebioda (Zakrzew);

18:00 – +Feliksa, Mariannę i Wojciecha Kosińskich, Annę i Wojciecha Buczek, zm. z r. Buczek i Kosińskich;


Poniedziałek: 24 Września 2018 roku

18:00 - +Wincentego Idźkowskiego (30 r.);

18:30 – +Jerzego Miedzińskiego (2 po pogrzebie);


Wtorek: 25 Września 2018 roku

18:00 +Wincentego, Mariannę , Helenę, Tadeusza, Juliannę, Zofię Kujawów; Juliana, Zenona, Grzegorza, Mirosława Kowalskich; Stanisława, Stefanię Siekierów; Jana, Aleksandrę, Waldemara, Wacławę Matychów, Leszka Wołczyńskiego; Mieczysława, Wandę, Sławomira Jakubowskich; Jana, Annę Kupskich i Wiesława Sikora;

18:30 - +Stanisławę Kawczyńską (2 po pogrzebie);

 

Środa: 26 Września 2018 roku

18:00Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy:

+Mariannę Olejniczak (1 po pogrzebie);

 

Czwartek: 27 Września 2018 roku

18:00 – +Juliannę, Stanisława i Andrzeja Olejniczak; dziadków Olejniczaków, Milczarków; Henryka Jeznacha, Ks. Tadeusza Pawłowskiego;

18:30 – W intencji nowożeńców: Aleksandry i Dominika Nowińskich;

 

Piątek: 28 Września 2018 roku

18:00 – +zm. z rodziny Koszelaków;

18:30 – +Józefa, Jana i Mariannę Adamkiewicz i zm. z c. rodziny Adamkiewicz i Siewierskich;

 

Sobota: 29 Września 2018 roku

12:00Chrzest: Aurelia Małgorzata Tiffany Schlümer (Dachowa);

15:00 – W intencji p. Henryki w 75 rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski;

17:00 – +Barbarę Wileńską (1 r.); Mieczysławę i Kazimierza Wileńskich;

18:00 – Msza św. z liturgią niedzielną: +Mirosława Kuczyńskiego (2 r.) z rodzicami;

 

Niedziela: 30 Września 2018 roku – 26 Niedziela Zwykła

7:00 – +Stanisława Dałek (15 r.); Genowefę Dałek; Anielę, Leokadię i Bolesława Milcarz i zm. z rodz. Zielińskich;

9:00 – +Michała Kujawa (im.);

11:30 – +rodziców Wagner, Gostyńskich; Beatę Wagner, Wojciecha Wagner, Stanisława Narewskiego;

Chrzest: 1/ Jakub Płociński (Sochaczew, ul. Kościńskiego); 2/ Jan Bugaj (Kozłów Biskupi, ul. Sochaczewska); 3/ Marcel Choroblewski (Sochaczew, ul. Skotnickiego);

18:00 – +Jana (11 r.) i Mariannę Czapnik, dziadków Czapników; Teresę (3 r.) i Tomasza Rosiak; Stanisława i Jadwigę Chaba;